This page requires JavaScript to run.
Kouvolan reittiopas -
Linjaohje
Bussi 3
3
Anjala
Kouvolan reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Matkakeskus H1
➔
Anjala
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Matkakeskus H1
Lähtöaika oli
05:30
Vyöhyke A
A
Torikatu
Lähtöaika oli
05:31
Vyöhyke A
A
Kymenlaaksontie E
Lähtöaika oli
05:32
Vyöhyke A
A
Suomenkatu E
Lähtöaika oli
05:33
Vyöhyke A
A
Alakylän koulu E
Lähtöaika oli
05:34
Vyöhyke A
A
Ryhmäpuutarha E
Lähtöaika oli
05:35
Vyöhyke A
A
Mäkikylä E
Lähtöaika oli
05:36
Vyöhyke A
A
Rantamäki E
Lähtöaika oli
05:38
Vyöhyke A
A
Jokisillantie E
Lähtöaika oli
05:39
Vyöhyke A
A
Kuolionoja E
Lähtöaika oli
05:40
Vyöhyke A
A
Lähteenmäki E
Lähtöaika oli
05:41
Vyöhyke A
A
Lopotti E
Lähtöaika oli
05:42
Vyöhyke A
A
Kurenojantie E
Lähtöaika oli
05:43
Vyöhyke A
A
Rantapelto E
Lähtöaika oli
05:44
Vyöhyke A
A
Kiskotie E
Lähtöaika oli
05:45
Vyöhyke A
A
Kymenrannantie E
Lähtöaika oli
05:45
Vyöhyke A
A
Autiontie E
Lähtöaika oli
05:46
Vyöhyke A
A
Yläpää E
Lähtöaika oli
05:46
Vyöhyke A
A
Lauttojankulma E
Lähtöaika oli
05:47
Vyöhyke A
A
Takahaantie E
Lähtöaika oli
05:48
Vyöhyke A
A
Narjuksentie Karttenniementie I
Lähtöaika oli
05:49
Vyöhyke A
A
Rautakorventie E
Lähtöaika oli
05:50
Vyöhyke A
A
Aatuntie E
Lähtöaika oli
05:50
Vyöhyke A
A
Narjuksentie E
Lähtöaika oli
05:51
Vyöhyke A
A
Saviniemi E
Lähtöaika oli
05:51
Vyöhyke A
A
Saviniemen koulu E
Lähtöaika oli
05:52
Vyöhyke A
A
Pappilantie E
Lähtöaika oli
05:53
Vyöhyke A
A
Myllykoski E
Lähtöaika oli
05:55
Vyöhyke A
A
Viialantie E
Lähtöaika oli
05:55
Vyöhyke A
A
Kunttu E
Lähtöaika oli
05:56
Vyöhyke A
A
Ravimiehentie E
Lähtöaika oli
05:56
Vyöhyke A
A
Viialan koulu E
Lähtöaika oli
05:57
Vyöhyke A
A
Hasunkulma E
Lähtöaika oli
05:57
Vyöhyke A
A
Jokipolku E
Lähtöaika oli
05:58
Vyöhyke A
A
Keltakangas ympyrä E
Lähtöaika oli
05:59
Vyöhyke A
A
Keltakangas Sairaalankaari I
Lähtöaika oli
05:59
Vyöhyke A
A
Keltakankaan sairaala
Lähtöaika oli
06:00
Vyöhyke A
A
Otontie L
Lähtöaika oli
06:00
Vyöhyke A
A
Keltakangas E
Lähtöaika oli
06:01
Vyöhyke A
A
Joentaustantie E
Lähtöaika oli
06:02
Vyöhyke A
A
Säkkijärvenpolku E
Lähtöaika oli
06:03
Vyöhyke A
A
Säkkijärventie E
Lähtöaika oli
06:04
Vyöhyke A
A
Karhunkangas E
Lähtöaika oli
06:04
Vyöhyke A
A
Silvasti E
Lähtöaika oli
06:05
Vyöhyke A
A
Okatie E
Lähtöaika oli
06:06
Vyöhyke A
A
Anjalan paperitehdas E
Lähtöaika oli
06:07
Vyöhyke A
A
Keskustie E
Lähtöaika oli
06:08
Vyöhyke A
A
Lidl Inkeroinen E
Lähtöaika oli
06:09
Vyöhyke A
A
Inkeroinen tori E
Lähtöaika oli
06:10
Vyöhyke A
A
Inkeroisten silta L
Lähtöaika oli
06:11
Vyöhyke A
A
Pukintie L
Lähtöaika oli
06:12
Vyöhyke A
A
Laurinkatu L
Lähtöaika oli
06:13
Vyöhyke A
A
Tammenmäentie L
Lähtöaika oli
06:14
Vyöhyke A
A
Anjalan kirkko L
Lähtöaika oli
06:15
Vyöhyke A
A
Vähätie L
Lähtöaika oli
06:16
Vyöhyke A
A
Sahakuja L
Lähtöaika oli
06:17
Vyöhyke A
A
Junkkarintie L
Lähtöaika oli
06:18
Vyöhyke A
A
Antintie L
Lähtöaika oli
06:20
Vyöhyke A
A