This page requires JavaScript to run.
Kouvolan reittiopas -
Linjaohje
Bussi 3
3
Anjala
Kouvolan reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Matkakeskus H1
➔
Anjala
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Matkakeskus H1
Lähtöaika oli
12:05
Vyöhyke A
A
Torikatu
Lähtöaika oli
12:06
Vyöhyke A
A
Kymenlaaksontie E
Lähtöaika oli
12:07
Vyöhyke A
A
Suomenkatu E
Lähtöaika oli
12:08
Vyöhyke A
A
Alakylän koulu E
Lähtöaika oli
12:09
Vyöhyke A
A
Ryhmäpuutarha E
Lähtöaika oli
12:10
Vyöhyke A
A
Mäkikylä E
Lähtöaika oli
12:11
Vyöhyke A
A
Rantamäki E
Lähtöaika oli
12:13
Vyöhyke A
A
Jokisillantie E
Lähtöaika oli
12:14
Vyöhyke A
A
Kuolionoja E
Lähtöaika oli
12:15
Vyöhyke A
A
Lähteenmäki E
Lähtöaika oli
12:16
Vyöhyke A
A
Lopotti E
Lähtöaika oli
12:17
Vyöhyke A
A
Kurenojantie E
Lähtöaika oli
12:18
Vyöhyke A
A
Rantapelto E
Lähtöaika oli
12:19
Vyöhyke A
A
Kiskotie E
Lähtöaika oli
12:20
Vyöhyke A
A
Kymenrannantie E
Lähtöaika oli
12:20
Vyöhyke A
A
Autiontie E
Lähtöaika oli
12:21
Vyöhyke A
A
Yläpää E
Lähtöaika oli
12:21
Vyöhyke A
A
Lauttojankulma E
Lähtöaika oli
12:22
Vyöhyke A
A
Takahaantie E
Lähtöaika oli
12:23
Vyöhyke A
A
Narjuksentie Karttenniementie I
Lähtöaika oli
12:24
Vyöhyke A
A
Rautakorventie E
Lähtöaika oli
12:25
Vyöhyke A
A
Aatuntie E
Lähtöaika oli
12:25
Vyöhyke A
A
Narjuksentie E
Lähtöaika oli
12:26
Vyöhyke A
A
Saviniemi E
Lähtöaika oli
12:26
Vyöhyke A
A
Saviniemen koulu E
Lähtöaika oli
12:27
Vyöhyke A
A
Pappilantie E
Lähtöaika oli
12:28
Vyöhyke A
A
Myllykoski E
Lähtöaika oli
12:30
Vyöhyke A
A
Viialantie E
Lähtöaika oli
12:30
Vyöhyke A
A
Kunttu E
Lähtöaika oli
12:31
Vyöhyke A
A
Ravimiehentie E
Lähtöaika oli
12:31
Vyöhyke A
A
Viialan koulu E
Lähtöaika oli
12:32
Vyöhyke A
A
Hasunkulma E
Lähtöaika oli
12:32
Vyöhyke A
A
Jokipolku E
Lähtöaika oli
12:33
Vyöhyke A
A
Keltakangas ympyrä E
Lähtöaika oli
12:34
Vyöhyke A
A
Keltakangas Sairaalankaari I
Lähtöaika oli
12:34
Vyöhyke A
A
Keltakankaan sairaala
Lähtöaika oli
12:35
Vyöhyke A
A
Otontie L
Lähtöaika oli
12:35
Vyöhyke A
A
Keltakangas E
Lähtöaika oli
12:36
Vyöhyke A
A
Joentaustantie E
Lähtöaika oli
12:37
Vyöhyke A
A
Säkkijärvenpolku E
Lähtöaika oli
12:38
Vyöhyke A
A
Säkkijärventie E
Lähtöaika oli
12:39
Vyöhyke A
A
Karhunkangas E
Lähtöaika oli
12:39
Vyöhyke A
A
Silvasti E
Lähtöaika oli
12:40
Vyöhyke A
A
Okatie E
Lähtöaika oli
12:41
Vyöhyke A
A
Anjalan paperitehdas E
Lähtöaika oli
12:42
Vyöhyke A
A
Keskustie E
Lähtöaika oli
12:43
Vyöhyke A
A
Lidl Inkeroinen E
Lähtöaika oli
12:44
Vyöhyke A
A
Inkeroinen tori E
Lähtöaika oli
12:45
Vyöhyke A
A
Inkeroisten silta L
Lähtöaika oli
12:46
Vyöhyke A
A
Pukintie L
Lähtöaika oli
12:47
Vyöhyke A
A
Laurinkatu L
Lähtöaika oli
12:48
Vyöhyke A
A
Tammenmäentie L
Lähtöaika oli
12:49
Vyöhyke A
A
Anjalan kirkko L
Lähtöaika oli
12:50
Vyöhyke A
A
Vähätie L
Lähtöaika oli
12:51
Vyöhyke A
A
Sahakuja L
Lähtöaika oli
12:52
Vyöhyke A
A
Junkkarintie L
Lähtöaika oli
12:53
Vyöhyke A
A
Antintie L
Lähtöaika oli
12:55
Vyöhyke A
A