This page requires JavaScript to run.
Kouvolan reittiopas -
Linjaohje
Bussi 3
3
Matkakeskus
Kouvolan reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Liisanpolku I
➔
Matkakeskus
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Liisanpolku I
Lähtöaika oli
12:30
Vyöhyke A
A
Pappilanpolku I
Lähtöaika oli
12:30
Vyöhyke A
A
Urheilijantie I
Lähtöaika oli
12:31
Vyöhyke A
A
Ruokosuontie I
Lähtöaika oli
12:31
Vyöhyke A
A
Anjalan kirkko I
Lähtöaika oli
12:32
Vyöhyke A
A
Kymijoentie I
Lähtöaika oli
12:32
Vyöhyke A
A
Haukiojantie I
Lähtöaika oli
12:33
Vyöhyke A
A
Pukintie I
Lähtöaika oli
12:33
Vyöhyke A
A
Inkeroisten silta I
Lähtöaika oli
12:34
Vyöhyke A
A
Inkeroinen tori P
Lähtöaika oli
12:35
Vyöhyke A
A
Lidl Inkeroinen P
Lähtöaika oli
12:36
Vyöhyke A
A
Keskustie P
Lähtöaika oli
12:37
Vyöhyke A
A
Tehtaanmäen koulu P
Lähtöaika oli
12:38
Vyöhyke A
A
Anjalan paperitehdas P
Lähtöaika oli
12:38
Vyöhyke A
A
Okatie P
Lähtöaika oli
12:39
Vyöhyke A
A
Silvasti P
Lähtöaika oli
12:40
Vyöhyke A
A
Karhunkangas P
Lähtöaika oli
12:40
Vyöhyke A
A
Säkkijärventie P
Lähtöaika oli
12:41
Vyöhyke A
A
Säkkijärvenpolku P
Lähtöaika oli
12:41
Vyöhyke A
A
Joentaustantie P
Lähtöaika oli
12:42
Vyöhyke A
A
Keltakangas P
Lähtöaika oli
12:43
Vyöhyke A
A
Keltakangas ympyrä L
Lähtöaika oli
12:44
Vyöhyke A
A
Jokipolku P
Lähtöaika oli
12:45
Vyöhyke A
A
Hasunkulma L
Lähtöaika oli
12:46
Vyöhyke A
A
Viialan koulu P
Lähtöaika oli
12:47
Vyöhyke A
A
Ravimiehentie P
Lähtöaika oli
12:47
Vyöhyke A
A
Kunttu P
Lähtöaika oli
12:48
Vyöhyke A
A
Viialantie P
Lähtöaika oli
12:48
Vyöhyke A
A
Myllykoski P
Lähtöaika oli
12:50
Vyöhyke A
A
Myllykosken tori P
Lähtöaika oli
12:51
Vyöhyke A
A
Myllykosken yhteiskoulu P
Lähtöaika oli
12:52
Vyöhyke A
A
Saviniemen koulu P
Lähtöaika oli
12:53
Vyöhyke A
A
Saviniemi P
Lähtöaika oli
12:54
Vyöhyke A
A
Narjuksentie P
Lähtöaika oli
12:55
Vyöhyke A
A
Aatuntie P
Lähtöaika oli
12:56
Vyöhyke A
A
Rautakorventie P
Lähtöaika oli
12:57
Vyöhyke A
A
Narjuksentie Karttenniementie L
Lähtöaika oli
12:58
Vyöhyke A
A
Takahaantie P
Lähtöaika oli
12:59
Vyöhyke A
A
Lauttojankulma P
Lähtöaika oli
13:00
Vyöhyke A
A
Yläpää P
Lähtöaika oli
13:01
Vyöhyke A
A
Autiontie P
Lähtöaika oli
13:02
Vyöhyke A
A
Kymenrannantie P
Lähtöaika oli
13:03
Vyöhyke A
A
Kiskotie P
Lähtöaika oli
13:04
Vyöhyke A
A
Jokisillantie 452
Lähtöaika oli
13:05
Vyöhyke A
A
Jokirinne P
Lähtöaika oli
13:06
Vyöhyke A
A
Lopotti P
Lähtöaika oli
13:07
Vyöhyke A
A
Lähteenmäki P
Lähtöaika oli
13:08
Vyöhyke A
A
Kuolionoja P
Lähtöaika oli
13:09
Vyöhyke A
A
Jokisillantie P
Lähtöaika oli
13:10
Vyöhyke A
A
Rantamäki P
Lähtöaika oli
13:12
Vyöhyke A
A
Mäkikylä P
Lähtöaika oli
13:13
Vyöhyke A
A
Ryhmäpuutarha P
Lähtöaika oli
13:14
Vyöhyke A
A
Alakylän koulu P
Lähtöaika oli
13:14
Vyöhyke A
A
Suomenkatu P
Lähtöaika oli
13:15
Vyöhyke A
A
Kymenlaaksontie P
Lähtöaika oli
13:16
Vyöhyke A
A
Kauppamiehenkatu
Lähtöaika oli
13:18
Vyöhyke A
A
Matkakeskus H1
Lähtöaika oli
13:20
Vyöhyke A
A