This page requires JavaScript to run.
Kouvolan reittiopas -
Linjaohje
Bussi 3
3
Matkakeskus
Kouvolan reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Myllykoski P
➔
Matkakeskus
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Myllykoski P
Lähtöaika oli
17:20
Vyöhyke A
A
Myllykosken tori P
Lähtöaika oli
17:20
Vyöhyke A
A
Myllykosken yhteiskoulu P
Lähtöaika oli
17:21
Vyöhyke A
A
Saviniemen koulu P
Lähtöaika oli
17:21
Vyöhyke A
A
Saviniemi P
Lähtöaika oli
17:22
Vyöhyke A
A
Narjuksentie P
Lähtöaika oli
17:22
Vyöhyke A
A
Aatuntie P
Lähtöaika oli
17:23
Vyöhyke A
A
Rautakorventie P
Lähtöaika oli
17:23
Vyöhyke A
A
Narjuksentie Karttenniementie L
Lähtöaika oli
17:24
Vyöhyke A
A
Takahaantie P
Lähtöaika oli
17:25
Vyöhyke A
A
Lauttojankulma P
Lähtöaika oli
17:26
Vyöhyke A
A
Yläpää P
Lähtöaika oli
17:27
Vyöhyke A
A
Autiontie P
Lähtöaika oli
17:27
Vyöhyke A
A
Kymenrannantie P
Lähtöaika oli
17:28
Vyöhyke A
A
Kiskotie P
Lähtöaika oli
17:29
Vyöhyke A
A
Jokisillantie 452
Lähtöaika oli
17:30
Vyöhyke A
A
Jokirinne P
Lähtöaika oli
17:31
Vyöhyke A
A
Lopotti P
Lähtöaika oli
17:31
Vyöhyke A
A
Lähteenmäki P
Lähtöaika oli
17:32
Vyöhyke A
A
Kuolionoja P
Lähtöaika oli
17:33
Vyöhyke A
A
Jokisillantie P
Lähtöaika oli
17:33
Vyöhyke A
A
Rantamäki P
Lähtöaika oli
17:34
Vyöhyke A
A
Mäkikylä P
Lähtöaika oli
17:35
Vyöhyke A
A
Ryhmäpuutarha P
Lähtöaika oli
17:36
Vyöhyke A
A
Alakylän koulu P
Lähtöaika oli
17:36
Vyöhyke A
A
Suomenkatu P
Lähtöaika oli
17:37
Vyöhyke A
A
Kymenlaaksontie P
Lähtöaika oli
17:38
Vyöhyke A
A
Kauppamiehenkatu
Lähtöaika oli
17:39
Vyöhyke A
A
Matkakeskus H1
Lähtöaika oli
17:40
Vyöhyke A
A