This page requires JavaScript to run.
Kouvolan reittiopas -
Linjaohje
Bussi 3
3
Matkakeskus
Kouvolan reittiopas -
Linjaohje
Valitse tarkasteltava reitti
Inkeroinen tori P
➔
Matkakeskus
Pysäkit
Aikataulu
Häiriöt
Ei tiedossa olevia häiriöitä
Inkeroinen tori P
Lähtöaika oli
20:40
Vyöhyke A
A
Lidl Inkeroinen P
Lähtöaika oli
20:41
Vyöhyke A
A
Keskustie P
Lähtöaika oli
20:42
Vyöhyke A
A
Tehtaanmäen koulu P
Lähtöaika oli
20:43
Vyöhyke A
A
Anjalan paperitehdas P
Lähtöaika oli
20:43
Vyöhyke A
A
Okatie P
Lähtöaika oli
20:44
Vyöhyke A
A
Silvasti P
Lähtöaika oli
20:45
Vyöhyke A
A
Karhunkangas P
Lähtöaika oli
20:45
Vyöhyke A
A
Säkkijärventie P
Lähtöaika oli
20:46
Vyöhyke A
A
Säkkijärvenpolku P
Lähtöaika oli
20:46
Vyöhyke A
A
Joentaustantie P
Lähtöaika oli
20:47
Vyöhyke A
A
Keltakangas P
Lähtöaika oli
20:48
Vyöhyke A
A
Keltakangas ympyrä L
Lähtöaika oli
20:49
Vyöhyke A
A
Jokipolku P
Lähtöaika oli
20:50
Vyöhyke A
A
Hasunkulma L
Lähtöaika oli
20:51
Vyöhyke A
A
Viialan koulu P
Lähtöaika oli
20:52
Vyöhyke A
A
Ravimiehentie P
Lähtöaika oli
20:52
Vyöhyke A
A
Kunttu P
Lähtöaika oli
20:53
Vyöhyke A
A
Viialantie P
Lähtöaika oli
20:53
Vyöhyke A
A
Myllykoski P
Lähtöaika oli
20:55
Vyöhyke A
A
Myllykosken tori P
Lähtöaika oli
20:56
Vyöhyke A
A
Takahaantie P
Lähtöaika oli
20:57
Vyöhyke A
A
Lauttojankulma P
Lähtöaika oli
20:58
Vyöhyke A
A
Yläpää P
Lähtöaika oli
20:59
Vyöhyke A
A
Autiontie P
Lähtöaika oli
21:00
Vyöhyke A
A
Kymenrannantie P
Lähtöaika oli
21:01
Vyöhyke A
A
Kiskotie P
Lähtöaika oli
21:02
Vyöhyke A
A
Jokisillantie 452
Lähtöaika oli
21:03
Vyöhyke A
A
Jokirinne P
Lähtöaika oli
21:03
Vyöhyke A
A
Lopotti P
Lähtöaika oli
21:04
Vyöhyke A
A
Lähteenmäki P
Lähtöaika oli
21:04
Vyöhyke A
A
Kuolionoja P
Lähtöaika oli
21:05
Vyöhyke A
A
Jokisillantie P
Lähtöaika oli
21:06
Vyöhyke A
A
Rantamäki P
Lähtöaika oli
21:07
Vyöhyke A
A
Mäkikylä P
Lähtöaika oli
21:08
Vyöhyke A
A
Ryhmäpuutarha P
Lähtöaika oli
21:09
Vyöhyke A
A
Alakylän koulu P
Lähtöaika oli
21:09
Vyöhyke A
A
Suomenkatu P
Lähtöaika oli
21:10
Vyöhyke A
A
Kymenlaaksontie P
Lähtöaika oli
21:11
Vyöhyke A
A
Kauppamiehenkatu
Lähtöaika oli
21:12
Vyöhyke A
A
Matkakeskus H1
Lähtöaika oli
21:15
Vyöhyke A
A